Розділ "Шахматка в CRM" у налаштуваннях інтеграції відповідає за те, що відбувається при надходженні заявки з шахматки на сайті: у якій воронці створювати угоду, кому вона дістанеться та чи потрібно створювати завдання.
Відкрийте панель управління FLATRIS, розділ "Інтеграція → Інтеграція з Uspacy", знайдіть блок "Шахматка в CRM".

Якщо у вас декілька об'єктів у FLATRIS — налаштування задаються для кожного об'єкта окремо (вкладки зверху).
1. Воронки CRM, у яких буде доступний об'єкт
Із випадаючого списку оберіть одну або декілька воронок Uspacy. Тільки у вибраних воронках менеджери зможуть відкривати шахматку цього об'єкта та закріплювати за угодою приміщення.
2. Заявки з FLATRIS
Чекбокс "Створити угоду у CRM" вмикає автоматичне створення угоди у Uspacy при надходженні заявки з шахматки на сайті FLATRIS. Логіка:
3. Користувачі та етап створення
У випадаючому списку "Користувачі CRM, які будуть отримувати заявки" оберіть одного або декількох менеджерів, між якими розподілятимуться заявки.
У списку "Стадія воронки, на якій буде створена угода" оберіть етап, на якому з'явиться нова угода/лід. Можна обрати як етап воронки угод, так і етап воронки лідів:

4. Автоматичне завдання
Чекбокс "Створити завдання в CRM" вмикає автоматичне створення завдання в Uspacy для призначеного менеджера.
Після налаштування натисніть "Зберегти".
Як виглядає заявка з шахматки
Коли клієнт залишає заявку через форму на шахматці сайту:

у Uspacy створюється угода/лід із заповненими контактами, прив'язаним приміщенням і (опціонально) завданням.